Jak powinna wyglądać dieta podczas kwarantanny?

Rekomendowany produkt
Legal Box

139,00 

eraz gdy większość czasu spędzamy w domu, mamy mocno ograniczone możliwości ruchu. Co za tym idzie, spalamy dużo mniej kalorii. Znacznie częściej zdarza nam się też podjadać np. z nudów. Wzrost wagi ciała jest związany z przyjmowaniem większej ilości kalorii niż nasze dzienne zapotrzebowanie. Kluczem do sukcesu jest optymalnie odżywanie uwzględniające: liczbę kalorii, bilans makroskładników, zawartość mikroelementów oraz indeks glikemiczny.

Co więc zrobić, gdy najdzie nas ochota na coś słodkiego?

Poniżej znajdziesz kilka porad, który z naszych produktów wybrać, w zależności od Twoich potrzeb:

  • batony lowcarb, czyli o niskiej zawartości węglowodanów. Sięgnij po Koko, który w 90 gramach ma tylko 4 gramy węgli i 281 kalorii.
  • batony o wysokiej zawartości tłuszczy. Mimo czarnego PR’u tłuszcze nienasycone zawarte między innymi w orzechach, czy nasionach są niezwykle przydatne dla naszego organizmu. Zmniejszają one poziom złego cholesterolu.  W zależności od preferencji wybierz:
    baton Sneaky z orzachami włoskimi (14%), Ciacho z nasionami chia (13%) lub Pacman z dodatkiem nasion konopi.
  • czekolady proteinowe dla osób, aktywnych fizycznie. Dodatkową porcję białka dodaliśmy do White Berry oraz Crispy One.
  • batony wegańskie. Nie zapomnieliśmy o osobach będących na diecie roślinne. Aktualnie mamy ich w ofercie aż 5. Nowością jest Pacman z dodatkiem nasion konopi siewnej.

Na czas kwarantanny obniżyliśmy ceny wszystkich naszych produktów, by były dla Was jeszcze bardziej dostępne, a z kodem KWIECIEN nie zapłacicie za ich dostawę.

Smacznego!

Inne artykuły